Horoskopas

  • Jums gali tekti prisiimti nemenką atsakomybę, ir nebus lengva rasti teisingą sprendimą: kam nors vis tiek neįtiksite, kas nors vis tiek piktinsis, reikš pretenzijas, provokuos… Kita vertus, bus svarbu nesusitapatinti su kitų problemomis, neišgyventi dėl dalykų, dėl kurių nesate kalti.
  • Nesiafišuokite: jūsų elgesys turi būti nenuspėjamas, šiandien bus naudinga likti šešėlyje. Diena gana nepalanki ir neprognozuojama, būkite pasiruošę nenumatytam atvejui, atsarginiam ėjimui.
  • Bus išbandytas jūsų pasitikėjimas savimi bei draugais, šaltakraujiškumas: gali tekti priimti žaibišką sprendimą. Netikėkite tais, kurie skubės atverti akis, pranešti „didelę“ paslaptį. Viską tikrinkite asmeniškai, netikėkite paskalomis.
  • Stabilumo nesitikėkite, akimirksniu viskas gali keistis. Dėl netikėtos naujienos, nelaukto susitikimo, staiga gauto pasiūlymo, kai kam ir dėl finansinių nesklandumų gali suirti šios dienos planai, ir asmeniniai, ir dalykiniai. Netvarkykite dalykinių reikalų, nespręskite karjeros klausimų.
  • Neverta imtis svarbių dalykinių reikalų tvarkymo, priimti atsakingus karjeros sprendimus: galite gerokai apsirikti vertinami ateities perspektyvas. Būkite itin atidūs rašydami, skaičiuodami, dirbdami kompiuteriu, rašydami žinutes.
  • Darbų krūvis slėgs, ieškokite sumanių pagalbininkų ir labiau pasirūpinkite savo sveikata. Nedidelis apsirikimas gali sukelti nemalonumų laviną. Pasistenkite nuo pat ryto labiau kontroliuoti savo emocijas, uždrausti sau erzintis dėl niekų, nes nė nepastebėsite, kai užslėptas nepasitenkinimas išsiverš dėl menkiausios priežasties.
  • Kad ir ko imsitės, galite išgirsti kritikos tiek šeimoje, tiek darbe. Ir jums pavyks išradingai ieškoti kompromisų, tiesa, jie neturi virsti intrigomis. Tvarkant reikalus bus svarbu neskubėti apsispręsti: jums gali pritrūkti reikalingos informacijos.
  • Jūsų veiksmai turi būti gerai apgalvoti. Nepasiduokite daromam finansiniam spaudimui ir nepainiokite draugiškų ryšių su dalykiniais. Dirbkite atidžiau, jei saugote savo darbo vietą. Kita vertus, jei jums dabartinis darbas įgriso, galite dėl menkos nesėkmės ar konflikto viską mesti ir išeiti kitur laimės ieškoti.
  • Kad viskas gerai baigtųsi, ramiai pasėdėkite, pagalvokite, kitaip galite be reikalo vandenį sudrumsti. Nieko neprašykite, labiau pasikliaukite draugų bei partnerių parama. Mažiau tikėkite gautais pažadais ar jums parodytais neva draugiškais jausmais .
  • Būsite linkę žavėtis naujomis idėjomis, tiesa, dažniausiai jos bus neįgyvendinamos ir, blogiausia, dėl utopinių tikslų galite imtis nepasiteisinsiančios rizikos. Geriau nieko rimto neplanuoti. Saugokite savo ramybę, sveikatą, darbo vietą bei pinigus.

Šaltinis:  www.vytautus.com